українська російська англійська
У Хмельницькій області доступні електронні аналоги майже 207 тисяч поземельних книг
12.05.2016 | 16:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2016 року державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру у Хмельницькій області створили в електронному форматі аналоги 206 819 поземельних книг. Це становить 76% від запланованого обсягу. Загалом в області в 2016 році необхідно створити цифрові поземельні книги на 270 378 земельні ділянки.

Землевпорядники Хмельницької області в середньому за день відкривають близько 1700 поземельних книг. Найбільшу кількість пакетів документів оцифровують у Хмельницькому (18 617), Кам’янець-Подільському (16 697) та у Красилівському (16 603) районах області.

При відкритті поземельних книг проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують надання он-лайн послуг.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» Поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

версія для друку