українська російська англійська
Ігор Насалик презентував турецьким партнерам шість перспективних вугільних шахт та закликав інвестувати у вугільну галузь України
12.05.2016 | 17:07
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

12 травня 2016 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Йонетом Джаном Тезельом та турецькими фахівцями. Під час зустрічі Ігор Насалик поінформував представників Турецької Республіки, що в Україні відбувається передприватизаційна підготовка підприємств вугільної галузі, які потребують значних капіталовкладень.

Також Ігор Насалик повідомив, що Міненерговугілля України визначило шість перспективних державних вугільних шахт, стосовно яких підготовлено передпроектну інвестиційну документацію, здійснено розрахунки вартості інвестиційних проектів, які й пропонуються для розгляду турецьким партнерам.

Зокрема, Ігор Насалик запропонував турецькій стороні ознайомитися з підприємствами Львівсько-Волинського басейну на предмет  можливої участі в  інвестиційних проектах.

«Проектами передбачено залучення інвестицій, необхідних для придбання гірничошахтного обладнання, завдяки чому буде збільшено видобуток вугілля з відповідним покращенням його якості», - зазначив  Міністр енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

версія для друку