українська російська англійська
У командуванні ЛИТПОЛУКОБРИГ відбувся збір з командирами підрозділів з України, Польщі та Литви
12.05.2016 | 17:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 12 травня, у командуванні литовсько-польсько-української бригади у Польщі під керівництвом бригадного генерала Адама Йокса і його заступника полковника Володимира Юданова відбувся збір з командирами підрозділів.

Командири батальйонів і підрозділів забезпечення зі Збройних Сил України, Республіки Польща та Литовської Республіки зібралися в багатонаціональному штабі для обміну досвідом, налагодження співпраці та обміну інформацією.

«Оскільки бригада сформована із офіцерів штабу та підрозділів трьох різних країн, у нас різне озброєння і оснащення. Але водночас, в ЛИТПОЛУКРБРИГ ми маємо одну мету і поділяємо єдине бачення. Командири та особовий склад повинні знати партнерські підрозділи і бути впевненими, що можуть покластися на цих людей. Під єдиним командуванням, після набуття повної оперативної спроможності, наша бригада буде готова до виконання операцій з підтримки миру», – зазначив заступник командира бригади полковник Володимир Юданов.

Під час збору учасники обговорили актуальні проблемні питання та обмінялися відповідною інформацією. Бригадний генерал Адам Йокс запевнив, що учасники збору ще не раз зустрічатимуться під час міжнародних військових навчань, тренінгів та інших заходів, які проводитимуться на базі багатонаціональної бригади.

 

версія для друку