українська російська англійська
Прем'єр-міністр привітав Патріарха Філарета із 50-річчям служіння на Київській кафедрі
12.05.2016 | 18:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 12 травня, взяв участь у ювілейній академії з нагоди 50-річчя служіння Патріарха Філарета на Київській кафедрі.

"Я би дуже хотів, щоби багато-багато десятиріч ви робили те, що ви робите сьогодні для України і українців. Я хочу побажати вам, щоб ви і далі на увесь світ, на Європу і Америку пропагували Україну, щоб ви зміцнювали віру, щоб ви служили Господу, нашому українському народу", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду відзначив визначну роль Патріарха в історії України. "Багато кого з нас не було у цьому житті, а Ваше Святосте вже очолив київську кафедру. І тільки Господу відомо і Вам, які випробування ви пройшли за усі 50 років", - зауважив він.

"Ви зміцнюєте нашу державу, ви зміцнюєте духовність, ви надихаєте українців на правильні речі, наших воїнів на хоробрий подвиг і на мужність, оскільки ми усі з вами віримо, що ворог відступить, Україна переможе і українці будуть жити у мирі, у радості і злагоді", - наголосив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр подякував Патріарху Філарету за багаторічне служіння та висловив повагу від імені усього Уряду. "Ми все будемо робити, щоб шлях до нашої української церкви, цей шлях був відкритий, щоби до нього не було жодних перешкод, а духовність, віра тільки зміцнювалися", - підкреслив він.

Володимир Гройсман привітав Патріарха із 50-річчям служіння на Київській кафедрі та побажав йому міцного здоров'я, успіхів та добра. "Я глибоко вірю у те, що усі успіхи, які будуть відбуватися у нашій сучасній історії, будуть пов'язані з Вами", - зазначив Голова Уряду.

 

версія для друку