українська російська англійська
Держфінінспекція в Сумській області за чотири місяці 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 7,6 млн. грн.
13.05.2016 | 10:14
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом січня – квітня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 7,6 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 102 управлінські рішення.

У восьми випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами, у чотирьох – призупинення бюджетних асигнувань, одному розпорядникові бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали сім досудових розслідувань, а також вручили чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 75 осіб – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,5 млн. грн.

 

 

версія для друку