українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
13.05.2016 | 13:13
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

У районі проведення антитерористичної операції протягом минулої доби обстрілів позицій прикордонних підрозділів не було. Також не зафіксовано польотів безпілотних літальних апаратів.

На адміністративній межі з АР Крим прикордонники Бердянського та Херсонського загонів зафіксували польоти 7 російських вертольотів Мі-8. Вони рухалися над тимчасово окупованою територією півострова.

Прикордонники Краматорського загону  та митники виявили під час заходів перевірки у КПВВ «Зайцеве» автомобіль «Опель» з півтонною м’яса. Громадянин України перевозив товар вартістю 30 тисяч гривень з порушенням встановлених правил. Даний транспортний засіб, який слідував до неконтрольованої території, передано зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

Також у КПВВ «Зайцеве» прикордонники оформили  в двох випадках 20 автомобілів з понад 367 тоннами гуманітарного вантажу продуктів харчування. Вантаж направлений від громадської організації «Маріупольська спілка молоді» для жителів Донеччини.

 

версія для друку