українська російська англійська
Головною метою оборонної реформи є набуття Збройними Силами спроможності ефективно реагувати на воєнні загрози
13.05.2016 | 14:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

13 травня заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. Перед цим він поінформував представників засобів масової інформації про основні результати діяльності оборонного відомства.

«Міністерство оборони України продовжує виконувати завдання з реформування Збройних Сил, визначені Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України. Серед них – реформування Міністерства оборони та Збройних Сил відповідно до стандартів країн-членів НАТО, налагодження ефективної взаємодії з іноземними партнерами, модернізація озброєння і військової техніки, розвиток Збройних Сил», – повідомив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

Він наголосив, що головною метою оборонної реформи є набуття Збройними Силами України спроможності ефективно реагувати на загрози у воєнній сфері та бути максимально сумісними зі збройними силами країн-членів НАТО.

«Наразі завершується підготовка Стратегічного оборонного бюлетеня – дорожньої карти оборонної реформи. Затверджено план-проспект Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року. В основу цієї програми покладено цілі та завдання, визначені основними стратегічними документами у сфері оборони», – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

Генерал-лейтенант Олександр Дублян поінформував, що до стратегічних цілей Державної програми входять розвиток системи управління Збройних Сил, запровадження єдиного керівництва силами оборони на основі прийнятих в НАТО принципів і стандартів, удосконалення системи оборонного планування, запровадження у Збройних Силах України прозорого та ефективного управління ресурсами з використанням сучасних євроатлантичних підходів, набуття здатності виконувати завдання щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, створення єдиної системи логістики і системи медичного забезпечення Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, а також професіоналізація та створення необхідного військового резерву Збройних Сил.

«В результаті виконання заходів Державної програми органи військового управління та військові частини Збройних Сил України набудуть оперативних та бойових спроможностей, необхідних для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності», – наголосив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

 

версія для друку