українська російська англійська
Цього року видатки на розвиток озброєння і військової техніки у 8 разів перевищують видатки 2013 року
13.05.2016 | 15:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Цього року видатки на розвиток озброєння і військової техніки у 8 разів перевищують видатки 2013 року. На цьому сьогодні, 13 травня, наголосив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

«У 2016 році на заходи з розвитку озброєння і військової техніки Збройних Сил України в оборонному бюджеті передбачено близько 7 мільярдів гривень. Це у чотири рази перевищує обсяг фінансування 2014 року та майже у вісім разів – обсяг фінансування 2013 року», – зазначив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

Він повідомив, що згідно з Державним оборонним замовленням на 2016 рік, цього року Збройні Сили України отримають понад 6 тисяч одиниць озброєння і військової техніки та майже 2,5 мільйона боєприпасів.

«На сьогодні для Збройних Сил України закуплено та поставлено понад 3100 зразків озброєння та військової техніки та 58 тисяч боєприпасів», – поінформував генерал-лейтенант Олександр Дублян.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату наголосив, що з початку цього року на озброєння Збройних Сил України прийнято 5 зразків ОВТ.

«Також у Збройних Силах України проведено визначальні відомчі випробування спеціалізованих броньованих автомобілів серій “Козак”, “Варта”, “КрАЗ”, “Барс”. Вирішується питання щодо постачання зразків цієї техніки до Збройних Сил України, – повідомив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

За його словами, зазначені заходи проходять відповідно до Концепції Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на довгострокову перспективу та Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року, прийнятих Урядом цього року.

Водночас, з початку АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити близько 48 тисяч одиниць ОВТ, із яких більше 45 тисяч повернули до строю ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України.

«Виконання заходів відновлення боєздатності військ знаходиться на особистому контролі Президента та Міністра оборони України», – підкреслив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

 

версія для друку