українська російська англійська
У Міноборони триває підготовка нової редакції Концепції військової кадрової політики на період до 2020 року
13.05.2016 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Міноборони триває підготовка нової редакції Концепції військової кадрової політики на період до 2020 року. Про це сьогодні, 13 травня, повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян під час брифінгу для представників ЗМІ перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

«З урахуванням рекомендацій іноземних експертів наразі впроваджуються заходи щодо подальшого реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України. Їх метою є побудова цілісної структури, збалансованої за обсягом покладених завдань і чисельністю персоналу, з розмежуванням повноважень та посиленням відповідальності керівників за напрямами діяльності», – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

Він підкреслив, що у ході реформ буде оновлено систему управління Збройних Сил, удосконалено систему логістичного забезпечення, змінено систему бойової підготовки, оптимізовано систему соціальних пільг і гарантій військовослужбовців.

«Наразі у Міністерстві оборони України опрацьовується нова редакція Концепції військової кадрової політики на період до 2020 року. В ній враховуються основні засади і положення, сформовані під час засідань Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України та зазначені у стратегічних оборонних документах», – зазначив Олександр Дублян.

Він наголосив, що одним із ключових елементів оновлення системи управління Збройних Сил є удосконалення організаційної структури Міністерства оборони.

«Для забезпечення прозорості цього процесу у березні цього року створено Комітет реформ, до складу якого включено народних депутатів, представників державних органів влади, волонтерів та іноземних радників. На другому засіданні Комітету Міністр оборони підписав організаційну директиву, яка стала основою для структурної перебудови оборонного відомства і передбачає оптимізацію та скорочення чисельності апарату Міністерства оборони на 200 осіб. Рішення щодо продовження перебування персоналу у штаті апарату Міноборони приймаються за результатами роботи комісій з оцінки професійних якостей з суворим дотриманням законодавства про працю. До цих комісій залучаються науковці, волонтери, представники громадськості та члени профспілок», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

Він зазначив, що вивільнений особовий склад апарату Міністерства оборони планується спрямувати на посилення територіальних підрозділів оборонного відомства – у першу чергу, підрозділів аудиту, фінансових, юридичних тощо. Крім того, передбачається можливість працевлаштування у військових навчальних закладах.

 

версія для друку