українська російська англійська
Тарас Кутовий зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина
13.05.2016 | 16:06
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий мав зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина Крістофом Вайлем, під час якої ознайомив із пріоритетами розвитку українського аграрного сектору.

За словами Міністра, основний шлях реформ базується на концепції «3+5», яка передбачає три важливі напрямки. «Одним із них є завершення земельної реформи. Фермерам потрібно дати змогу отримувати гроші в банках під заставу права оренди на сільськогосподарську землю. Це зменшить вартість залучення грошових ресурсів для аграріїв і дозволить залучити додаткові кошти в сектор», - зазначив Міністр.

Серед інших напрямків розвитку, Тарас Кутовий назвав державну підтримку фермерів та розвиток сільських територій.

Всі ці три напрямки, за словами Міністра, розкриватимуться через п’ять пріоритетів, серед яких: розвиток ринків збуту, приватизація державних підприємств, розвиток системи зрошення, безпека харчової продукції та підтримка виробництва органічної продукції і нішевих культур. Тарас Кутовий підкреслив: «Ми тримаємо курс на розвиток виробництва продукції без ГМО. Переконаний, що для німецького ринку дана українська продукція буде цікавою і матиме попит».

В свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН Крістоф Вайле виразив повну підтримку в даних напрямках розвитку аграрного сектору України.

Зустріч відбулася напередодні запланованих на другу половину травня візитів делегацій ФРН. Перший відбудеться за участю Парламентського статс-секретаря Петера Блезера на чолі делегації Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини. Другий візит запланований за участі делегації депутатів Комітету з питань продовольства і сільського господарства німецького Бундестагу.

 

версія для друку