українська російська англійська
Міністерство молоді та спорту і Бюро ВООЗ в Україні співпрацюватимуть задля збільшення фізичної активності українців
13.05.2016 | 17:23
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 травня в Міністерстві молоді та спорту представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні презентували проект “Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні”.

Відкриваючи зустріч, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан поінформував про основі напрями діяльності Міністерства. Микола Мовчан наголосив на зацікавленості відомства в активній співпраці з  міжнародними партнерами, зокрема, щодо наближення політики України у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту до стандартів країн-членів Європейського Союзу.

Представники Міністерства ознайомили присутніх з основними документами, що розробляються Міністерством з метою розвитку рухової активності населення, зокрема, положеннями Національної стратегії з оздоровчої рухової активності України на період до 2025 року “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”. Метою Стратегії є формування у суспільстві умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя задля формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі.

Члени делегації Бюро ВООЗ в Україні акцентували на посиленні профілактики неінфекційних захворювань. Менеджер Проекту Джеральдін Маквіні зазначила, що фізична активність є головним компонентом профілактики і найважливішим важелем, який допомагає уникнути захворювань. Представники Проекту висловили сподівання на плідну співпрацю з Міністерством, в першу чергу, щодо збільшення рухової активності для зміцнення здоров'я українців.

Учасники зустрічі домовилися про низку подальших кроків щодо співпраці Міністерства з Проектом та розробку спільного плану дій.

 

версія для друку