українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Міжнародного дня музеїв
18.05.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні працівники музейної галузі!

Сердечно вітаю Вас, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Доля кожного народу, як і кожної людини, неповторна. Історія її творення залишає безліч цінних артефактів минулого і сьогодення. Ви дбайливо зберігаєте свідчення як величних, так і трагічних подій в історії нашої держави, свідчення діяльності і життя видатних особистостей, що сприяли розвитку суспільства і незалежності України. Завдяки Вашій подвижницькій праці забезпечується безперервний зв’язок поколінь, збереження знань про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру.

Сьогодні перед працівниками музеїв стоїть непросте завдання: вижити в глобальному світі, трансформувати музей для потреб сучасного відвідувача, збільшити його присутність в інтелектуальному, культурному, інформаційному та навіть економічному просторах. Саме для цього вкрай необхідне максимальне впровадження новітніх технологій у роботі музеїв. Завдання держави – сприяти подальшому розвитку музейної справи в Україні, щоб вона йшла в ногу з часом. Переконаний, що спільними зусиллями ми досягнемо значних результатів у цій нелегкій справі.

Бажаю Вам благополуччя, професійного успіху, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку!

 

Прем’єр-міністр України                                                         Володимир Гройсман

 

версія для друку