українська російська англійська
Новий Стратегічний оборонний бюлетень дозволить реформувати армію враховуючи принципові стандарти НАТО
16.05.2016 | 12:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У рамках завершення підготовки нової редакції Стратегічного оборонного бюлетеня України продовжуються консультативні зустрічі керівництва Міноборони та Генерального штабу з представниками Офісу зв’язку НАТО та іноземними радниками при Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак максимально долучив до цього процесу іноземних експертів, адже, саме Стратегічний оборонний бюлетень визначає шляхи реалізації політики у сфері оборони, а також завдання та перспективи реформування і розвитку сил оборони до 2020 року.

Залучення до розробки стратегічного документу іноземних радників, дозволить інтегрувати принципові стандарти Альянсу у перспективну структуру і діяльність Міністерства оборони та Збройних Сил України, що є першорядним завданням на шляху до членства в НАТО.

Протягом тижня відбулося 4 робочих зустрічі за участю Міністра оборони України, а також низка зустрічей на експертному рівні.

Найближчим часом проект Стратегічного оборонного бюлетеню буде розглянутий на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

 

версія для друку