українська російська англійська
Генерал армії України Віктор Муженко візьме участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників Генеральних штабів у Брюсселі
16.05.2016 | 13:38
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

17-19 травня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко візьме участь у заходах на рівні начальників Генеральних штабів держав-членів та держав-партнерів Альянсу у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель, Бельгія).

Зокрема, генерал армії України Віктор Муженко візьме участь у засіданні Військового комітету НАТО у форматі з Україною. Під час засідання буде розглянуто безпекову ситуацію на Сході України та довкола її кордонів, обговорено плани розвитку Збройних Сил України на середньострокову перспективу відповідно до основних положень проекту Державної програми розвитку Збройних Сил України на період 2020 року, а також окремі аспекти практичного співробітництва з Альянсом у військовій сфері.

Також генерал армії України Віктор Муженко візьме участь у засіданнях Військового комітету НАТО у форматах “Платформи взаємосумісності” та країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”, низці двосторонніх зустрічей з Верховним Головнокомандувачем Об’єднаними Збройними Силами НАТО в Європі, начальниками Генеральних штабів держав-членів та держав-партнерів Альянсу. Під час зустрічей планується обговорити стан регіональної безпеки, а також практичні питання військового співробітництва.

Очікується, що участь делегації Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України у заходах у штаб-квартирі НАТО дозволить поглибити військово-політичний діалог та сприятиме реалізації низки практичних проектів співпраці у військовій сфері.

 

версія для друку