українська російська англійська
Учасникам АТО відведуть на Дніпропетровщині понад 6300 гектарів земель
16.05.2016 | 14:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Дніпропетровській області з початку запровадження ініціативи про надання учасникам АТО землі, військовослужбовці подали 5 322 заяви на отримання ділянок. За результатами їх розгляду, посадовці видали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення більше ніж на 6 300 га землі. Наразі військовослужбовці АТО вже отримали у власність ділянки загальною площею понад 1 330 гектарів.

Упродовж квітня 2016 року військові подали до головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області 374 заяви, на які були надані дозволи на розробку проектної документації із землеустрою для відведення землі.

На Дніпропетровщині Територіальні органи Держгеокадастру спільно з місцевими радами регіону зарезервували для сучасників АТО та членів сімей загиблих земельні масиви загальною площею 3 952 гектара. Землі можуть бути відведені військовим у власність.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

версія для друку