українська російська англійська
На Хмельниччині більше 70 % адміністративних послуг громадяни отримали на безоплатній основі
16.05.2016 | 16:36
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року землевпорядники Хмельниччини надали громадянам 65 500 адмінпослуг. З них 46 224 (70,6% від загальної кількості) надані безоплатно. Інші 19 276, або 29,4% отримані на платній основі.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 15 172 запити – стосувалась державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Також землевпорядники надали 9 231 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Інші 7 956 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету 1,04 млн. гривень. Найбільше (846,9 тис. грн.) запитувачі сплатили за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 164,3 тис. грн. до бюджету надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку