українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представниками громадських організацій, що опікуються проблематикою НАТО
16.05.2016 | 19:02
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

16 травня Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представниками українських громадських організацій, що опікуються проблематикою НАТО.

На зустрічі сторони обговорили шляхи налагодження взаємодії Уряду з громадянським суспільством у питаннях співробітництва України з Північноатлантичним Альянсом.

Зокрема, мова йшла про активізацію спільних зусиль щодо інформування громадськості про НАТО та про співпрацю України з Альянсом, громадський контроль та моніторинг виконання державою Річної національної програми співробітництва України з НАТО, реформ оборонно-безпекового сектору, ефективності роботи трастових фондів НАТО на підтримку України, підготовки кадрів в рамках Програми НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони.

Окрему увагу було приділено проблематиці проведення регулярних соціологічних досліджень щодо ставлення громадян України до НАТО.

Віце-прем’єр-міністр Іванна Кимпуш-Цинцадзе та представники громадянського суспільства домовилися про продовження постійної комунікації у питаннях, які стосуються євроатлантичної інтеграції України. 

 

 

версія для друку