українська російська англійська
Ігор Насалик: Ми виходимо на кінцевий етап створення ринку газу
16.05.2016 | 19:49
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик переконаний, що обговорення проектів законодавчих актів з учасниками ринку сприяє створенню дієздатного законодавства. Саме з цією метою у Міненерговугілля проведено нараду з представниками газопостачальних організацій, НАК «Нафтогаз України», народних депутатів, зацікавлених органів виконавчої влади. Зокрема, у нараді взяли участь народний депутат Ольга Бєлькова та Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, голова Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів.

Міністр зазначив, що формування змін до законодавства буде здійснюватися зрозуміло, прозоро, за участю всіх учасників ринку.

Ігор Насалик вкотре наголосив, що ефективна співпраця з профільним Комітетом Верховної Ради України сприяє прискоренню проходження законодавчих актів, необхідних для повноцінної роботи ринку природного газу. Міністр анонсував зокрема, що розроблений Міненерговугілля законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу»  цього тижня, у середу, буде заслуханий на Комітеті та після схвалення внесений для голосування у Верховній Раді.

Також Ігор Насалик повідомив, що з 33 документів вторинного законодавства до Закону «Про ринок природного газу» 30 уже підготовлено. «Ми виходимо на кінцевий етап створення ринкових відносин», - підсумував Міністр.

Учасники ринку в ході наради висловили свої застереження, які стосувалися використання державного майна, вирішення питань щодо термінів встановлення побутових газових лічильників,  режиму використання газових мереж тощо.

Попереднє обговорення законодавчих актів за участю учасників ринку дає глибоко зрозуміти проблеми та знайти правильне рішення для ефективного функціонування підприємств в умовах ринкових відносин.

 

 

версія для друку