українська російська англійська
Піротехніки ДСНС отримали сучасне обладнання від країн Європейського Союзу
16.05.2016 | 19:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

  16 травня на території навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС (Харківська область) відбулася церемонія передачі обладнання для піротехніків ДСНС від країн Європейського Союзу. Передача обладнання здійснювалася в рамках започаткованого в 2015 році спільного проекту ДСНС України із Данською Радою у справах біженців та Данською групою з розмінування “Підтримка гуманітарного розмінування в Україні”.

Обладнання включає в себе спеціальні піротехнічні транспортні засоби, сучасні металодетектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, засоби індивідуального бронезахисту, модульні та індивідуальні набори інструментів для розмінування, засоби життєзабезпечення у польових умовах, автомобільні й індивідуальні радіостанції для забезпечення зв’язку та навігаційні системи для 22 піротехніків ДСНС, що виконують завдання з гуманітарного розмінування територій Донецької та Луганської областей.

“Використання даного обладнання дозволить суттєво збільшити рівень захисту піротехніків у ході роботи, особливо під час знешкодження мін-пасток. Крім того, сучасне оснащення підвищить якість виконання робіт з пошуку, виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, у тому числі спеціально встановлених вибухових пристроїв”, - зазначив заступник Голови ДСНС України Олег Авер’янов.

У свою чергу керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юрген Вілчінскас зауважив: “Ми з великою гордістю співпрацюємо з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, а також з усією командою Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Ми змогли переконатись, що екіпіровка та обладнання, котре сьогодні Європейський Союз передав для рятувальників ДСНС, дійсно потрапила в руки професіоналів найвищого ґатунку”.

Під час церемонії передачі українські рятувальники також ознайомили  європейських колег з навчальною, технічною базою та можливостями піротехнічних підрозділів ДСНС.

 

 

версія для друку