українська російська англійська
На Полтавщині учасники АТО стануть власниками 4 180 гектарів земель сільгосппризначення
17.05.2016 | 10:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Полтавській області безпосередньо до органів Держгеокадастру звернулися 3233 учасники АТО із заявами про отримання землі. На сьогодні у землевпорядній службі регіону вже надали 2415 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення ділянок. Військовослужбовці стануть власниками 4180 га земель. Уже прийняті 88 наказів про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок у власність. Інші пакети документів знаходяться на стадії підготовки та розгляду.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 2238 військовим передадуть землі площею 4159,81 га (93% від виданих дозволів). Ще 177 ділянок площею 21га призначені для ведення садівництва.

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 5 400 га земель. Військові можуть ознайомитись із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку