українська російська англійська
Презентовано функціональну модель Фонду енергоефективності, - Геннадій Зубко
17.05.2016 | 11:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Презентовано функціональну модель Фонду енергоефективності, мета якого -  раціональне фінансування енергоефективних проектів. Концепція Фонду, розроблена аналітиками Мінрегіону, спільно українськими і міжнародними експертами та представниками донорських організацій. Це черговий крок до імплементації створення Фонду. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр наголосив: «На сьогодні вже презентовано детальну функціональну модель та план створення Фонду енергоефективності, який має стати стратегічним інструментом у ключовій для країни реформі енергоефективності. Мета фонду - раціональне фінансування енергоефективних проектів. Окрім того – це крок до енергонезалежності держави та модернізації інфраструктури. Спільно з європейськими експертами ми підготували формат, в якому він працюватиме. Відтак на черзі – прийняття відповідних урядових рішень, підготовка та якнайшвидше ухвалення законодавчих документів».

Геннадій Зубко підкреслив, що потенційним ефектом від впровадження Фонду енергоефективності буде фактичне скорочення в 2 рази споживання газу, який витрачається на індивідуальне опалення та опалення багатоповерхових будинків. «Також початок функціонування фонду – це додаткові інвестиції в економіку України, створення близько 100 тисяч нових робочих місць та зменшення валютного навантаження на платіжний баланс держави», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку