українська російська англійська
Дніпропетровщина завершила посів ранніх зернових
17.05.2016 | 13:05
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Аграрії Дніпропетровщини завершили посів ранніх зернових. Ярими пшеницею та ячменем, горохом, вівсом зайняли майже 248 тис. га полів. Нині кипить робота з посіву соняшнику, цукрового буряку, картоплі та овочів. Весняно-польові роботи планують завершити наприкінці травня. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА.

Аграрії області посіяли 227,5 тис. га ярого ячменю, 9,6 тис. га гороху, 8 тис. га пшениці та майже 3 тис. га  вівса.

«Цієї весни погода сприяла аграріям, в області пройшло вдосталь дощів.  Сходи ранніх зернових, які ми вже отримали, в хорошому стані.  Відтак прогнози на врожай цих культур оптимістичні», - зазначив начальник управління агропромислового розвитку ОДА Вадим Удовицький.

На полях Дніпропетровщини завершується посів пізніх культур. Кукурудзою вже зайняли понад 316 тис. га, соняшником -  367  тис. га. Взялися аграрії і за овочі. Зокрема, висадили 53,2 тис. га картоплі та посіяли 1,2 тис. га буряку.

«Рясні дощі, які йдуть в області останнім часом, дещо сповільнюють посів пізніх зернових культур. Проте ми плануємо завершити цю кампанію до 25 травня. Це науково обґрунтовані терміни», - додав Вадим Удовицький.

У цілому весняно-польові роботи охоплять в регіоні майже 1 млн. 220 тис. га.

 

версія для друку