українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з керівником Представництва НАТО в Україні Александром Вінніковим
17.05.2016 | 14:29
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

17 травня Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з керівником Представництва НАТО в Україні Александром Вінніковим.

Сторони обговорили підготовку до засідання Комісії Україна-НАТО, яке відбудеться 9 липня у Варшаві в рамках заходів Альянсу на найвищому політичному рівні.

Окрему увагу звернули на стан підготовки Стратегічного оборонного бюлетеня, що має стати дорожньою картою та концептуальною основою воєнної реформи.

Наголошувалося на необхідності активізації роботи Національного агентства України з питань державної служби в рамках Програми НАТО із професійного розвитку державних службовців сектору безпеки і оборони України. Було позитивно оцінено ефективність відповідних курсів, що діють в Україні за підтримки НАТО.

У ході розмови сторони обговорили питання діяльності Трастових фондів НАТО на підтримку обороноздатності України, започаткованих на Уельському саміті Україна-НАТО у вересні 2014 року. Було наголошено на необхідності покращення міжвідомчої координації роботи цих Трастових фондів та їх менеджменту.

 

 

версія для друку