українська російська англійська
Ігор Жданов: Українські спортсмени вже вибороли 156 ліцензій на участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро
17.05.2016 | 14:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов у рамках засідання Штабу олімпійської підготовки відвідав навчально-спортивний центр «Конча-Заспа», поспілкувався зі спортсменами та тренерами, ознайомився з умовами тренувань.

Міністр разом із президентом НОК України Сергієм Бубкою завітали до залів спортивної гімнастики, важкої атлетики, вільної та греко-римської боротьби. Зокрема, Ігор Жданов поспілкувався з одним із володарів олімпійської ліцензії зі спортивної гімнастики Ігорем Радівіловим та тренером збірної Геннадієм Сартинським.

Ігор Радівілов і Геннадій Сартинський розповіли, що закуплене Міністерством молоді та спорту  і НОК України сучасне обладнання – покращило спортивні результати.  Це у повній мірі проявилося на нещодавньому Кубку Світу у Болгарії де Ігор Радівілов разом з Олегом Верняєвим на двох вибороли 5 із 6-ти можливих золотих нагород.

«Хлопці змагалися на тих же нових снарядах, що були закуплені нами для бази «Конча-Заспа». Вкотре переконався, що на нове обладнання для провідних олімпійських збірних команд України державі потрібно виділяти гроші, як би складно не було. Розраховуємо на виділення відповідних коштів при внесенні змін до Державного бюджету на 2016 р.», - відзначив Ігор Жданов.

У свою чергу Ігор Радівілов особисто подякував Міністру Ігорю Жданову та президенту НОК України Сергію Бубці за ті зусилля, які були спрямовані на успішне вирішення квартирного питання для нього і Олега Верняєва.

Під час засідання Штабу олімпійської підготовки Міністр також проінформував про те, що станом на 16 травня українські спортсмени вже вибороли 156 ліцензій у 25-ти видах спорту на участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

У свою чергу президент НОК України Сергій Бубка проінформував про виділення 70 щомісячних стипендій у 7,5 тис. грн. для провідних спортсменів, учасників Ігор у Ріо-де-Жанейро.

Члени Штабу також обговорили ряд стратегічних і проблемним питань заключного етапу підготовки до Олімпійських ігор, які потребують уваги Організаційного комітету на чолі з Прем’єр-міністром, міністерств та відомств, органів місцевого самоврядування.

 

версія для друку