українська російська англійська
463 військовослужбовці ЗСУ виконують завдання з підтримання міжнародного миру і безпеки у складі 3-х національних контингентів
17.05.2016 | 15:03
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

463 військовослужбовці ЗСУ виконують завдання з підтримання міжнародного миру і безпеки у складі 3 національних контингентів. На цьому наголосив у ході брифінгу, присвяченому актуальним питанням формування та розвитку Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України, начальник Головного командного центру – заступник начальника Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України генерал-майор Богдан Бондар.

Українські військовослужбовці діють у складі 3-х національних контингентів:  Косово, Республіка Сербія, 56-й окремий вертолітний загін Місії ООН у Ліберії, 18-й окремий вертолітний загін Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Участь у міжнародних миротворчих операціях дозволяє Україні здобувати необхідний досвід, який активно застосовується у зоні проведення АТО.

«Нині завершується етап набуття оперативних спроможностей ООШ, який забезпечує виконання всього обсягу покладених на нього завдань», – наголосив генерал-майор Богдан Бондар, додавши, що з урахуванням набутого досвіду проведення АТО та виконання завдань у міжнародних миротворчих операціях, Об’єднаний оперативний штаб ЗС України як орган військового управління розширює свої можливості.

 

версія для друку