українська російська англійська
На виконання держоборонзамовлення та річного плану закупівель Міноборони уклало 100 контрактів та додаткових угод на 3 млрд. 270 млн. грн.
17.05.2016 | 15:26
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Державні підприємства продовжують постачати Збройним Силам України нове та модернізоване озброєння та військову техніку.

“На сьогодні на виконання державного оборонного замовлення та річного плану закупівель Міністерство оборони України уклало 100 контрактів та додаткових угод на 3 мільярди 270 мільйонів гривень”, -  про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі сьогодні, 17 травня, повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

На озброєння Збройних Сил України прийнято єдиний піхотний кулемет “Маяк” КМ-7.62. Таким чином, з початку року на озброєння Української армії прийнято вже 5 зразків озброєння та військової техніки.

Також у Збройних Силах України проведено визначальні відомчі випробування спеціалізованих броньованих автомобілів серій “Козак”, “Варта”, “КрАЗ”, “Барс” та вантажного багатоцільового автомобіля “Renault”. У ході випробувань встановлено, що зазначена техніка повністю відповідає характеристикам, заявленим виробником. Вирішується питання щодо її постачання до Збройних Сил України.

 

версія для друку