українська російська англійська
За два тижні травня попит на "теплі" кредити вийшов на рівень кращих періодів минулого року
17.05.2016 | 15:20
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

За два тижні травня попит на "теплі" кредити вийшов на рівень кращих періодів минулого року. Про це повідомив Голова Держенергоефективності, коментуючи результати щотижневого моніторингу виконання державної програми «теплих» кредитів.

За два тижні, з 4 по 16 травня 2016 року, українці взяли "теплих" кредитів на загальну суму 155,2 млн. гривень, що майже у 8 разів перевищує суму кредитів, виданих на енергоефективні заходи протягом усього травня 2015 року. "Це навіть більше за обсяг позик, виданих у липні та серпні минулого року.  Тому впевнено можемо говорити про цьогорічну інтенсивність участі населення у програмі, яка вже сьогодні зросла до рівня кращих періодів минулого року", - акцентував Сергій Савчук.

"У нас є всі підстави вважати, що попит на програму і надалі стрімко зростатиме. Адже завдяки масштабній роз’яснювальній роботі, яку Агентство провело минулого року по всій Україні, населення більш виважено ставиться до питань енергозбереження та вже у травні місяці набагато активніше бере участь у програмі", - підкреслив Голова.

Так за минулий тиждень, з 9 по 15 травня, населенням отримано 4295  кредитів на суму 71,2 млн. грн. Більша частина з них, а саме - 4157 кредити на суму 68,7 млн. грн., оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 137 кредитів сумою 2,3 млн. грн. взято для заміни газових котлів.

Також, за цей тиждень до програми долучилося ще ОСББ, яке взяло кредит на суму 200 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

Особливістю цьогорічної програми є активна участь родин, які отримують субсидії. За тиждень вони взяли 2717 кредитів на суму 40,4 млн. гривень.

Загалом, за весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 100 тисяч кредитів на суму майже 1,7 млрд. гривень.

 

 

версія для друку