українська російська англійська
Україна вивчить досвід Франції щодо створення медіа-законодавства та системи іномовлення
17.05.2016 | 16:45
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Описание: Описание: http://mip.gov.ua/files/news/IMG_0211__.jpg

 

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

У ході зустрічі сторони обговорили важливі питання у сфері інформаційної політики, зокрема наявність загроз в інформаційній безпеці держави та наголосили на необхідності реформування медіа-законодавства України.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зауважив: «Для нас важливо сьогодні внести зміни до медіа-законодавства таким чином, щоб воно було дієвим та відповідало європейським нормам. Загрози інформаційної війни, з якими ми стикнулися, є унікальними і потребують відповіді. Водночас ми маємо знайти баланс між захистом інтересів держави та дотриманням свободи слова і права на професію журналіста. І одна справа написати такі закони, а інша – культура їх виконання. Я думаю, що тут Ваш досвід стане нам у нагоді».

Своєю чергою її Ізабель Дюмон підкреслила важливість співпраці у сфері інформаційної політики двох держав, зокрема необхідність обміну досвідом щодо впровадження та розвитку системи іномовлення.

«Франція вже має певний досвід у розвитку системи іномовлення як засобу реалізації інтересів держави. Думаю, що ми зможемо налагодити співпрацю й в цій сфері найближчим часом», - підкреслила Посол.

Крім того, Юрій Стець зазначив, що для МІП одним з пріоритетних напрямків роботи в цьому році є розвиток системи стратегічних комунікацій у державі та реформування системи урядових комунікацій. «Наразі ми робимо все, щоб налагодити діалог між суспільством та владою. Тому що тільки відкриті та послідовні комунікації нададуть можливість побудувати необхідну довіру до Уряду та сформувати підтримку реформ», - сказав очільник відомства.

 

 

 

версія для друку