українська російська англійська
Дніпропетровські землевпорядники перерахували до бюджету більше 1,3 мільйона гривень
17.05.2016 | 17:31
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року працівники органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали 75 940 адміністративних послуг. З них 18 860 фізичні та юридичні особи отримали на платній основі. У якості оплати за них землевпорядники перерахували до бюджету 1,3 млн. гривень.

Мешканці Дніпропетровщини найчастіше звертаються до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сумарно кількість запитів складає 82% від загального обсягу платних адмінпослуг.

Більша частина від усіх адмінпослуг (52 080) надавалася на безоплатній основі. Переважна кількість запитів громадян стосувалася документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку