українська російська англійська
Уряд підтримає кадрові призначення на Одеській митниці, забезпечить завершення будівництва митного терміналу Одеського морського вокзалу та інформаційне забезпечення проекту "Відкритий митний простір", - Володимир Гройсман
17.05.2016 | 17:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд підтримає кадрові призначення на Одеській митниці, забезпечить завершення будівництва митного терміналу Одеського морського вокзалу та інформаційне забезпечення проекту "Відкритий митний простір". Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час огляду тимчасово зупиненого будівництва нового митного терміналу Одеського морського вокзалу, здійсненого у рамках робочої поїздки до Одеської області у вівторок, 17 травня.

"Кадрові позиції вносьте – призначать. Друга позиція, будівництво – ми домовилися з вами, що до 1 серпня ви завершуєте, ми профінансуємо. Ми готові у якості експерименту вас підтримати провадити будь-який інформаційний продукт. Три позиції, які ми готові зробити абсолютно без будь-яких зволікань", - заявив Володимир Гройсман.

"Я хочу отримати від вас реальну систему, яка буде запобігати контрабанді, яка буде призначати реальну митну вартість, за якої державний бюджет буде наповнюватися, білий імпортер буде відчувати себе комфортно", - зауважив Голова Уряду.

Прем'єр-міністр наголосив, що залишилося 2 місяці і один тиждень щодо наведення ладу на українській митниці.

Коментуючи потенційні кадрові призначення на Одеській митниці, Голова Уряду нагадав, що з 1 травня в Україні вступив у дію закон про державну службу, у результаті чого призначення державних службовців відбудеться у результаті відкритих конкурсів.

Володимир Гройсман також ознайомився з виробничими потужностями Одеського морського торговельного порту та поспілкувався з трудовим колективом.

 

версія для друку