українська російська англійська
Остап Семерак: Україна реалізовує важливий природоохоронний проект спільно із Німеччиною
17.05.2016 | 18:28
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 травня, в Міністерстві екології та природних ресурсів відбулася перша робоча нарада з питань реалізації міжнародного проекту «Підтримки природно-заповідних територій в Україні».

Відкриваючи нараду, Міністр зазначив: "Ми починаємо зі старту реалізації такого важливого для природоохоронної сфери міжнародного проекту. Україна зацікавлена у його швидкій реалізації і команда професіоналів Міністерства екології та природних ресурсів готова активно приступити до роботи».

Міністр підкреслив, що працювати над реалізацію проекту в Україні потрібно максимально швидко, прозоро і відкрито.

Також Остап Семерак подякував Уряду Федеративної Республіки Німеччини за виділення 14 млн. євро на розвиток національних природних парків, біосферних та природних заповідників України.

«Впровадження досвіду європейських країн в природоохоронній сфері є дуже важливим. Реалізація цього проекту дасть можливість відтворити природно-заповідні території України, зберегти унікальне біорізноманіття країни та відповідно привабить більшу кількість туристів», - зазначив Остап Семерак.

Нагадаємо, що провадження проекту стало можливим після підписання Урядом та ратифікації Верховною Радою України «Угоди між Кабінетом Міністрів України та про фінансове співробітництво». Реалізація проекту розпочалася 1 травня 2016 року.

 

версія для друку