українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала депутатів підтримати законопроекти, спрямовані на виконання Україною зобов'язань у рамках Угоди про асоціацію з ЄС
18.05.2016 | 09:20
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

17 травня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція на тему «День Європи у Верховній Раді 19 травня: ключові закони, які має прийняти Парламент для виконання Угоди про асоціацію».

Під час заходу Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе разом з представниками громадських організацій «Сильніші разом» і «Реанімаційний пакет реформ», заступником голови парламентського комітету з європейської інтеграції Марією Іоновою та Голова Представництва ЄС в Україні Яном Томбінскі закликали народних депутатів підтримати 19 травня пакет законопроектів, спрямованих на виконання Україною зобов'язань у рамках Угоди про асоціацію з ЄС. 

Віце-прем’єр-міністр Климпуш-Цинцадзе закликала кожного народного депутата поставитись максимально відповідально до розгляду запропонованих 8 законопроектів у сферах конкуренції, підприємництва, охорони навколишнього середовища та безпеки продуктів. У свою чергу Ян Томбінскі наголосив: «Ініціатива провести День Європи у Верховній Раді дуже важлива, але ще важливіше, щоб європейські дні у Парламенті були кожного тижня».

Планується, що Днем Європи у ВРУ буде започатковано традицію пакетного розгляду Парламентом євроінтеграційних законопроектів.

 

версія для друку