українська російська англійська
Держпродспоживслужба про дотримання санітарного законодавства під час оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році
18.05.2016 | 12:26
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Пріоритетом країни, яка дбає про своє майбутнє, є збереження та поліпшення здоров`я населення, у першу чергу, дитячого. Тому, безпечне перебування дітей в оздоровчих закладах є одним із основних завдань усіх гілок виконавчої влади та Держпродспоживслужби, зокрема.

Питання щодо підготовки до проведення оздоровчого сезону 2016 року вже було обговорено на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за участю голів обласних та Київської міської державних адміністрацій 11 травня 2016 року, на якій визначено напрями щодо створення безпечних умов для перебування дітей, вжиття заходів, спрямованих на збереження, зміцнення їх здоров’я, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій серед дітей.

З метою створення умов, що відповідають вимогам санітарного законодавства під час підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей протягом оздоровчої кампанії 2016 року, Держпродспоживслужбою видано наказ від 17 травня 2016 року № 90 «Про дотримання санітарного законодавства під час оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році».

Крім цього, до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування направлено листа з рекомендаціями щодо вжиття вичерпних заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, у тому числі щодо внесення змін до складу обласних координаційних рад, міжвідомчих комісій тощо з оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, включивши до їх складу представників Держпродспоживслужби (лист додається).

Одночасно 20 травня 2016 року Міністерством соціальної політики проводиться Всеукраїнська селекторна нарада - засідання центрального міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей за участю представників Держпродспоживслужби, де буде обговорено проблемні питання щодо проведення оздоровчої кампанії 2016 року.

Держпродспоживслужба щомісяця буде інформувати населення про хід оздоровчої кампанії 2016 року шляхом розміщення актуальної інформації на нашому офіційному сайті.

Лист Держпродспоживслужби головам ОДА про дотримання санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

 

 

версія для друку