українська російська англійська
Учасники АТО на Миколаївщині отримають земельні ділянки площею 6,5 тисяч гектарів
18.05.2016 | 15:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Миколаївської області із заявами про отримання земельних ділянок звернулися 7 222 учасники АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. На сьогодні військові отримали 3 835 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель. Учасники АТО отримають у власність ділянки загальною площею 6 491,15 гектара.

Військовослужбовцям відведуть землі різного цільового призначення. Більшість використають для особистого селянського господарства. Під ці потреби військові отримають 3 390 ділянок (88% від наданих дозволів) площею 6 377,32 гектара. Для ведення індивідуального садівництва учасникам АТО нададуть 66 ділянок (1,7% від усіх дозволів) площею 6,71 гектара. Ще 265 ділянок площею 107,46 га призначені для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Також землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Миколаївщини видали наказами про затвердили проекти землеустрою про надання у власність 1 590 земельних ділянок. Загальна площа вже отриманих військовими АТО ділянок становить 1 956,1 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=gq-898tdMHueyL64PoF9Hk3lDtU4H8frWlRNerTBJheseCFK26ae_-Z0hYiMdnX0hHdnXeiL8Hi4xDghsGpFiDkurJCJ-kg=

 

версія для друку