українська російська англійська
Роман Насіров: Для боротьби з контрабандою потрібно об'єднати зусилля всіх органів влади
18.05.2016 | 18:22
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Боротьба з контрабандою залишається одним із найбільших викликів для фіскальної служби. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час робочого візиту до Одеської області.

«Було досить багато зроблено для того, щоб нарешті зупинити контрабанду. Однак для повного вирішення цієї проблеми замало дій лише прикордонної чи фіскальної служб. Для ефективної протидії митним правопорушенням потрібно об’єднати зусилля всіх органів влади, особливо правоохоронних», - зазначив очільник відомства.

Він висловив сподівання, що до кінця травня на кордоні та пунктах пропуску почнуть працювати мобільні бригади - спільні мобільні групи, які будуть складатися з працівників фіскальної служби, прикордонників та Національної поліції.

Крім того, на думку Голови ДФС, для протидії контрабанді та боротьби з митними правопорушеннями необхідно об’єднати зусилля і з місцевої владою. Особливо це стосується таких регіонів, як Волинська і Закарпатська області на заході України та Одеська, Херсонська і Миколаївська на півдні.

«Ми очікуємо на повну підтримку місцевої влади у боротьбі з контрабандою та митними правопорушеннями», - підкреслив Роман Насіров.

 

версія для друку