українська російська англійська
Степан Полторак провів зустріч зі співголовою Багатонаціонального об'єднаного координаційного комітету генерал-майором Девідом Олвіном
19.05.2016 | 13:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

19 травня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч зі співголовою Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного планування, директором Управління стратегії та політики Штаб-квартири Командування Збройних сил США в Європі генерал-майором Девідом Олвіном.

Сторони обговорили хід реформування у Міністерстві оборони та Збройних Силах України та співробітництво в рамках Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету, зокрема, щодо Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки.

Міністр оборони України ознайомив колегу зі станом реформування оборонного відомства та Збройних Сил України. Він наголосив, що на даний час у Міністерстві оборони опрацьовані майже всі документи стратегічного оборонного планування. Останній з них – Стратегічний оборонний бюлетень, доопрацьований з урахуванням рекомендацій і пропозицій Міжвідомчої робочої групи з удосконалення законодавства у сфері національної безпеки і оборони, створеної при апараті Ради національної безпеки і оборони України, іноземних експертів та центральних органів виконавчої влади – буде розглянуто в ході чергового засідання Ради національної безпеки і оборони України.

«Хочу відзначити конструктивну роботу, проведену в цьому напрямі з боку представників Офісу зв’язку НАТО в Україні та іноземних радників при Міністерстві оборони та Збройних Силах України, зокрема, радника від Сполучених Штатів», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Він зазначив, що планує офіційно представити Стратегічний оборонний бюлетень України під час робочої поїздки до Брюсселю у червні.

Генерал-майор Девід Олвін засвідчив налагодження плідної співпраці з українською стороною в рамках Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету.

Він наголосив, що за підсумками п’ятого засідання комітету в Києві була підписана спільна декларація, яка відкрила ІІІ етап проекту Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна.

«Головним результатом нашої спільної роботи стане підготовка достатньої кількості професійних інструкторів із числа українських військовослужбовців, які зможуть самостійно готувати підрозділи Збройних Сил України на базі центру бойової підготовки у Яворові. Завдяки зусиллям української сторони та країн-партнерів, співпраця в рамках цього проекту є дуже плідною», – сказав генерал-майор Девід Олвін.

 

версія для друку