українська російська англійська
Віктор Муженко поінформував начальників генштабів держав-членів та держав-партнерів Альянсу щодо ситуації в Україні
19.05.2016 | 13:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У рамках візиту делегації Збройних Сил України до штаб-квартири НАТО начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у заходах на рівні начальників генеральних штабів держав-членів та держав-партнерів Альянсу.

Зокрема, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО у форматі з Україною та у форматах “Платформи взаємосумісності” і країн-контрибуторів Місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка”.

У своєму виступі під час засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною генерал армії України Віктор Муженко поінформував присутніх щодо поточної безпекової ситуації в Україні та навколо її кордонів та окреслив основні напрями реформування Збройних Сил України на період до 2022 року.

У контексті розвитку військового співробітництва з окремими державами-членами та державами-партнерами НАТО Головнокомандувач Збройних Сил України провів низку двосторонніх робочих зустрічей з начальниками генеральних штабів, під час яких було обговорено стан регіональної безпеки та практичні питання військового співробітництва.

 

версія для друку