українська російська англійська
Нашим основним завданням є реформа змісту освіти, - Лілія Гриневич
19.05.2016 | 16:05
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Основним завданням для Міністерства освіти і науки України є проведення реформи змісту освіти. На цьому наголосила міністр Лілія Гриневич під час брифінгу у Сумській обласній державній адміністрації, в рамках робочої поїздки.

«Школа повинна готувати дітей до життя, надавати їм компетентності, уміння і знання, які необхідні для життя у 21 столітті, а навчальні програми не повинні бути перевантаженими зайвою теоретичною інформацією», - наголосила Міністр.

Лілія Гриневич повідомила, що Міносвіти працює над введенням елементів компетентнісного навчання у початковій школі, у зв’язку з чим, вже переглядаються навчальні програми.

«Навчання в початковій школі перевантажено зайвою інформацією, що не дає можливості дітям розвивати творчі здібності», - зазначила Міністр.

Окрім того, Лілія Гриневич заявила, що Міністерство розпочинає розроблення нових стандартів освіти у початковій, базові та старшій школі.

За словами Міністра, саме концепція нової української школи стане предметом обговорення на майбутніх серпневих конференціях освітян. «У ній ми випишемо всі особливості, які пов’язані з новим підходом до компетентнісного навчання, а також запропонуємо структуру нової української школи та механізми, які дозволять реалізувати цей проект», - підкреслила Лілія Гриневич.

 

 

версія для друку