українська російська англійська
Володимир Кістіон: Головна мета реформ, які проводяться в Україні, - європейські стандарти життя наших громадян
19.05.2016 | 16:45
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Основною метою реформ є досягнення високого рівня життя українських громадян. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон на зустрічі з послом Швейцарії в Україні паном Гійомом Шойрером і заступником директора Швейцарського бюро співробітництва Петрою Відмер.

«Наша економіка потребує модернізації – серйозного реформування у багатьох галузях. І основна мета цих реформ, цієї модернізації – це не сам процес реформ, а досягнення європейських стандартів рівня життя для наших громадян», - наголосив Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр закцентував увагу на реформі «Укрзалізниці» і запросив експертів з Швейцарії долучатися до розробки стратегічних рішень по підвищенню ефективності та комфорту залізничних перевезень. 

«Для того, щоб підвищити  ефективність української залізниці та мінімізувати той корупційний вплив, який був у минулому, потрібно змінити форму управління «Укрзалізниці»: виділити основні стратегічні напрямки в окремі структурні підрозділи – вантажні перевезення, пасажирські перевезення, інфраструктура, ремонтне господарство, тягова складова. Потрібна побудова вертикально інтегрованих компаній, які будуть ефективні, прозорі, зрозумілі і зручні для споживачів. Зараз ці питання перебувають на стадії формування концепції, і тому я був би дуже радий допомозі експертів зі Швейцарії – країни з дуже високим рівнем розвитку інфраструктури, і, зокрема, залізничних перевезень», - зазначив Володимир Кістіон, додавши, що український Уряд завжди відкритий для співпраці.

Пан Гійом Шойрер, в свою чергу зазначив, що швейцарські залізничні компанії можуть надати свою експертну допомогу щодо можливостей підвищення комфорту пасажирських перевезень на залізниці.

Крім цього, протягом зустрічі обговорювалися питання безпеки атомної енергетики та співпраця у сфері енергозбереження і енергоефективності.

 

версія для друку