українська російська англійська
Тарас Кутовий: Приватизація держпідприємств - найдієвіший спосіб боротьби з корупцією
20.05.2016 | 16:09
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Приватизація державних аграрних підприємств – це один з найдієвіших і швидких способів припинити корупцію та підняти ефективність компаній. Про це сказав Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий під час брифінгу, на якому було презентовано стратегію розвитку АПК України під назвою«3+5».

«У результаті реформ «3+5» держпідприємтва мають досягти максимальної ефективності роботи. Попереду довгий процес перевірок і відповідних рішень за їх результатами, часткової зміни керівництва. Але це важливо, бо весь попередній досвід роботи держпідприємств не показував ефективності», - наголосив він.

За його словами, за минулий звітний період сукупна збитковість держпідприємств галузі склала 3,6 млрд. грн. Тарас Кутовий наголосив, що в умовах, коли Міністерство просить виділити 3 млрд. грн. на підтримку малих і середніх гравців, це неприпустимо.

«Ми маємо поставити крапку у питанні приватизації держпідприємств і передати конкретний список до Фонду держмайна», - підкреслив Міністр.

Нагадаємо, Тараса Кутового було призначено Міністром аграрної політики і продовольства України 14 квітня. Нова команда Міністерства розробила концепцію «3+5», яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.

 

версія для друку