українська російська англійська
Міністр культури України Євген Нищук відвідав дитячу Школу мистецтв у Маріуполі
20.05.2016 | 18:44
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки до Маріуполя Міністр культури Євген Нищук поспілкувався з колективом та учнями школи - побував в аудиторіях, де навчаються діти і відвідав виставку творчих робіт, а також провів робочу зустріч з викладачами та керівництвом школи.

Основні проблеми, обговорені під час зустрічі, стосувалися найбільш актуальних сьогодні тем, а саме фінансування та державної підтримки розвитку дитячої творчості, музичних та художніх шкіл, танцювальних гуртків, груп народної творчості тощо. Також були обговорені проблеми клубних закладів у регіоні та особливості впровадження контрактної форми роботи в мистецьких закладах.

Школа мистецтва – це місце, де зароджується Мрія. Таке ж місце колись давно і мені самому подарувало бажання стати артистом, долучитися до мистецтва. Я вражений тим, наскільки тут вирує життя, і як ці майже тисячу дітей одночасно можуть розкривати свої таланти. Це вселяє надію, що ми все переможемо, – сказав Євген Нищук. – Кожен викладач, який жертовно працює за такі, на жаль, невеликі гроші з дітьми – це реальна інвестиція в мирне майбутнє. Саме тому нам треба працювати над тим, щоб спільними зусиллями покращувати умови праці таким людям. А те, що я бачу сьогодні тут, на Сході України, цих надзвичайних дітей – це заперечення тез, що регіон в депресії, в страху, в занепаді”.

Міністр культури також відзначив стратегічну важливість для держави розвитку дитячої творчості та запевнив, що як очільник культурного відомства всіляко сприятиме вирішенню проблемних питань галузі.

 

 

версія для друку