українська російська англійська
Призначено нового координатора проектів, які реалізуються Мінрегіоном спільно зі Світовим банком
23.05.2016 | 10:36
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка призначено новим координатором проектів, які реалізуються Мінрегіоном спільно зі Світовим банком. Зокрема, проектів «Розвиток міської інфраструктури – 2» та «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

Крім того, проведено комплектування центральних груп управління проектами, що фінансуються за кошти Світового банку.

Так 12 травня у Мінрегіоні членами тендерного комітету з питань закупівлі товарів робіт та послуг, пов’язаних з упровадженням спільних з міжнародними фінансовими організаціями та фінансово-кредитними установами проектів затверджено результати відкритого конкурсу на заміщення вакантних посад консультантів до Центральної групи управління проектом, «Розвиток міської інфраструктури – 2».

Члени тендерного комітету також затвердили і результати конкурсу на доукомплектування Центральної групи управління проектом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Затверджено кандидатури еколога та фахівця з моніторингу виконання контрактів.

До складу тендерного комітету Мінрегіону включено представників Мінрегіону, Мінфіну та Мінекономрозвитку. Проекти «Розвиток міської інфраструктури – 2» та «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» впроваджуються за рахунок позик Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантних посад був оголошений наприкінці березня 2016-го. Відбір здійснювався за правилами та процедурами Світового банку щодо пошуку і найму консультантів.

 

версія для друку