українська російська англійська
Прем'єр-міністр обговорив із заступником Міністра фінансів США з питань міжнародних фінансів Раміном Тулуї реформи в Україні
23.05.2016 | 19:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок, 23 травня, провів зустріч із Заступником Міністра фінансів США з питань міжнародних фінансів Раміном Тулуї. Сторони обговорили пріоритетні напрямки реформ в Україні та перспективи двосторонньої співпраці.

Прем’єр-міністр подякував США за рішення про виділення кредитних гарантій в 1 млрд доларів на підтримку України. "Це дуже важливий крок для макроекономічної стабілізації нашої країни", – підкреслив він.

Володимир Гройсман поінформував, що минулого тижня в Україні завершила роботу місія Міжнародного Валютного Фонду. За його словами, Уряд продовжить співпрацю із МВФ та докладатиме усіх зусиль для виконання зобов'язань, які взяла на себе Україна. "Уряд України налаштований на проведення структурних і системних реформ у країні, і ми усвідомлюємо, що ці реформи потрібні в першу чергу нашій країні", – підкреслив він.

Так, серед пріоритетних напрямків діяльності Уряду – боротьба із корупцією, зокрема на державних підприємствах шляхом публічного обрання на конкурсах їхнього керівництва та забезпечення проведення відкритої приватизації, та реформа української митниці. Також у фокусі уваги Уряду – реформа енергетичного сектору економіки, підвищення ефективності соціальної політики та інституційної спроможності влади, забезпечення рівних умов для ведення бізнесу, проведення дерегуляції, а також пенсійної реформи, зауважив Володимир Гройсман.

Голова Уряду нагадав, що раніше у понеділок він зустрівся зі Спеціальним Уповноваженим з питань захисту митниці та кордону США Робертом Джилем Керліковське. Під час зустрічі відбулося підписання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між їх митними адміністраціями. "Це дуже важливий крок. Ми налаштовані на рішучу боротьбу з корупцією у митних органах, яка сьогодні є, і дуже розраховуємо на підтримку Сполучних Штатів", – зазначив Володимир Гройсман.

Заступник Міністра фінансів США з питань міжнародних фінансів Рамін Тулуї позитивно відзначив перші кроки нового Уряду, зокрема щодо запровадження єдиної ринкової ціни на газ, щодо завершення другої програми МВФ, а також заяви стосовно необхідності припинення політичного впливу олігархів.

Рамін Тулуї відзначив прогрес у партнерстві України та США, досягнутий за останні два роки, а також підкреслив готовність США підтримувати Україну на шляху реформ, свідченням чого стало рішення про виділення третьої фінансової допомоги у вигляді кредитних гарантій.

 

 

 

версія для друку