українська російська англійська
Щодо соціальних гарантій медичних працівників, які працюють в Держпродспоживслужбі
24.05.2016 | 11:54
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

З метою збереження соціальних гарантій медичних працівників, які працюють в Держпродспоживслужбі Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 192 внесено відповідні зміни до ряду постанов Кабінету Міністрів України.

До абзацу першого розділу 2 переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 909 включено заклади та установи Держпродспоживслужби та її територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями) – лікарі та середній медичний персонал (незалежно від найменування посад).

Крім того, зазначеною постановою зміни внесено до:

розділу XVII додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. № 1290 “Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці”;

розділу 32 Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 р. № 163;

розділ III додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”.

 

версія для друку