українська російська англійська
Відкриття системи ЦНАПів по всій Україні до кінця 2016 року - один з головних пріоритетів Мінрегіону, - Геннадій Зубко
24.05.2016 | 14:38
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Відкриття системи ЦНАПів по всій Україні до кінця 2016 року – один з головних пріоритетів Мінрегіону. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час відвідування Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ювілейної селищної ради у рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області.

Геннадій Зубко зазначив, що ЦНАП – один з дієвих інструментів реформи децентралізації, яку впроваджує Мінрегіон. «Відкриття та робота ЦНАПів –– це та реформа, яку реально відчувають люди. І та реформа, з якою стикається постійно ледь не кожен українець. Реформи в Україні починаються зі зміни взаємовідносин між державою та громадянином. Коли громадянин стане клієнтом, а держава виконавцем – тоді ми побудуємо Європу в Україні.  ЦНАП – це реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем “руху” до бажаного результату. Крім того, надання адміністративних послуг – це додаткові кошти, якими наповнюватимуться місцеві бюджети», - зазначив  Геннадій Зубко.

Він повідомив, що типові проекти ЦНАПів для впровадження у територіальних громадах були напрацьовані Мінрегіоном спільно з експертами Проекту німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). «Сьогодні таких центрів працює понад 600. Відкриття системи ЦНАПів по всій Україні до кінця 2016 року – один з головних пріоритетів Мінрегіону в рамках реформи децентралізації», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що сьогодні 24 травня Геннадій Зубко перебуває з робочою поїздкою у Дніпропетровській області.

 

версія для друку