українська російська англійська
Геннадій Зубко: Децентралізація дасть змогу реформувати систему дошкільної освіти
24.05.2016 | 15:14
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Реформа децентралізації, яку сьогодні впроваджує Мінрегіон, має відчутний ефект у різних галузях і сферах: земельній, бюджетній, соціальній, освітній, медичній. Впевнений, що децентралізація дасть змогу реформувати й систему дошкільної освіти. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час огляду  будівництва дошкільного навчального закладу комбінованого типу “Дивосвіт” у селищі Ювілейне у рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області.

«В Україні існує проблема місць у дитячих садочках. І децентралізація – вдала нагода, аби її вирішувати. У громаді селища Ювілейне це усвідомили і разом з центральною владою ініціювали будувати садок. Його зводять за кошти місцевого бюджету і ДФРР. Цей приклад свідчить, що ми здатні самостійно будувати серйозні об’єкти, яких вимагають інтереси місцевої громади. Децентралізація – це той інструмент, який держава дає на місця. За децентралізацією вже прийшли гроші. А за ними – почали приходити школи, лікарні, дороги», - наголосив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що за січень-квітень цього року до загального фонду місцевих бюджетів  надійшло 41,7 млрд грн, що на 13,3 млрд грн, тобто майже в половину більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також Геннадій Зубко висловив побажання підрядникам, аби вони пришвидшилися і діти вже 1 вересня пішли до нового садочку.

версія для друку