українська російська англійська
Комісари ЄС підтримали активізацію торговельного співробітництва між Україною та Європейським Союзом
24.05.2016 | 17:56
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська взяла участь у візиті української делегації на чолі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе до Брюсселю (Королівство Бельгія).

23 травня Торговий представник України спільно із членами делегації зустрілися з Комісаром ЄС з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Філом Хоганом, з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом, з Віце-президентом ЄК з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом.

У ході зустрічей були обговоренні актуальні питання торговельного співробітництва між Україною та ЄС, поглиблення взаємодії між Україною та ЄС, співпраця між інститутами ЄС, зокрема, Європейською комісією та відповідними інституціями в Україні.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції підтвердила євроінтеграційний курс України, пріоритетом якої, так само, як і нового Уряду, є імплементація торговельної частини Угоди про асоціацію. Імплементацію торговельної частини Угоди, здійснює в повному обсязі Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, підтвердила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Сторони підтвердили наміри щодо активізації секторального і побудови промислового діалогу. Були також обговорені й інші складові діалогу, зокрема такі, що стосуються подальшої лібералізації умов торгівлі та взаємодії обох сторін. Європейська комісія відзначила позитивну динаміку діалогу, налагодженому з питань впровадження Зони вільної торгівлі з ЄС.

У свою чергу Комісари ЄС заохочували Україну приєднуватися до Регіональної Конвенції Пан-Євро-Середземноморських преференційних правил походження та наголосили на зацікавленості в проведенні бізнес-форуму у Брюсселі.

версія для друку