українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом
25.05.2016 | 12:32
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

25 травня Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом.

Ключова увага була приділена перспективам лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, імплементації Угоди про асоціацію та поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, а також – реалізації ключових реформ в Україні, зокрема реформи державної служби.

Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила про основні пріоритети нового Уряду України у реалізації реформ на найближчий період. Було відзначено важливість консультативної допомоги, яка надається Україні з боку європейських партнерів у розробці та впровадженні реформ у різних галузях.

Єврокомісар Хан позитивно оцінив досягнуті Україною результати у реалізації  ключових реформ, закликавши продовжувати активу роботу і засвідчивши готовність ЄС і надалі допомагати нашій країні на цьому шляху.

Віце-прем’єр-міністр також поінформувала про стан виконання Мінських домовленостей, відзначивши складну ситуацію на Сході України. З боку ЄС було підтверджено готовність і надалі активно сприяти відновленню миру та територіальної цілісності України.

 

Фото European Union

 

версія для друку