українська російська англійська
Володимир Гройсман провів нараду з питання організації пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні
25.05.2016 | 16:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У середу, 25 травня, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з питання проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні.

Учасники наради обговорили першочергові кроки для організації пісенного конкурсу, зокрема, створення організаційних комітетів для проведення конкурсу, джерела фінансування, вимоги до його проведення, а також відбору міста, що прийматиме конкурс.

"Позиція Уряду України полягає у тому, що Євробачення буде проведено в Україні. Тут немає бути жодних дискусій з цього приводу. Наше завдання, щоби ми Євробачення у 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього усе, що буде потрібно, ми забезпечимо", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр доручив Міністерству культури України внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. "Наше завдання - швидко визначити план дій і місце проведення конкурсу", - заявив він.

Володимир Гройсман також висловив готовність очолити організаційний комітет. "Я готовий як Прем'єр-міністр стати головою, співголовою цього комітету для того, щоб дуже чітко визначити, що все буде максимально швидко якісно, збалансовано і на високому рівні", - зазначив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд сконцентрує зусилля для залучення позабюджетних ресурсів для проведення конкурсу, а також ефективного і публічного їх використання. Володимир Гройсман зауважив на доцільності співфінансування проведення конкурсу разом із містом, що прийматиме його, та зазначив, що у місцевих бюджетах є додаткові ресурси.

Голова Уряду також підкреслив необхідність забезпечення конкурентних і публічних умов для відбору міст, які висловили готовність приймати конкурс.

"Ця подія є можливою, завдячуючи неперевершеній Джамалі, її таланту. І сьогодні ми маємо таку можливість говорити про те, що настав той момент, коли ми можемо провести Євробачення в Україні. Відповідний досвід уже у нас є, завдячуючи Руслані, і ми зможемо зробити гарну подію", - підкреслив Володимир Гройсман.

У нараді взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів,  Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, Міністр культури Євген Нищук, Міністр закордонних справ Павло Клімкін, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Міністр фінансів Олександр Данилюк, Міністр інформаційної політики Юрій Стець, генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, заступник генерального директора Національної телекомпанії Вікторія Романова, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко, продюсер Олександр Ксенофонтов, продюсер Ігор Тарнапольський.

 

версія для друку