українська російська англійська
Роботи з будівництва автомагістралі через Дніпро у Запоріжжі мають бути відновлені, - Володимир Кістіон
25.05.2016 | 19:02
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 25 травня, відбулася нарада з питань будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона. В ході наради, на якій були присутні представники Укравтодору, Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, голова Запорізької облдержадміністрації та заступник міського голови Запоріжжя, обговорювалися механізми відновлення робіт зі спорудження мосту.

«Є надія, що зрушиться з мертвої точки будівництво мосту через Дніпро у Запоріжжі. Два попередні роки роботи на цьому об’єкті не проводилися взагалі через відсутність фінансування та низку інших проблем. Проте цей міст – надважливий інфраструктурний об’єкт для міста та його мешканців», - наголосив Володимир Кістіон.

Найближчим часом має бути розроблено проект графіку продовження робіт. Паралельно буде проводитись коригування проектної документації. Крім того, має бути сформований пакет документів для подання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі інвестиційного проекту із будівництва автомагістралі.

Довідково

Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в Запоріжжі було розпочато у 2004 року. На сьогодні об’єкт фактично заморожений. За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області наразі виконано близько 65% від обсягу будівельно-монтажних робіт з будівництва першої черги магістралі.

 

версія для друку